System.Exception: Error In Process 'print' Command In Sequence 1: Related Source(s) 'dbspro2.listp' NotFound In Sequence 1. ---> System.Exception: Related Source(s) 'dbspro2.listp' NotFound In Sequence 1.
at HttpServer.Cms.HtmlElement.RenderingWrapper(Boolean async) in D:\iteration source - table 13 removed\HttpServer.Cms\Html\HtmlElement.cs:line 152
--- End of inner exception stack trace ---
logo

شماره پشتیبانی :85524-021

شرکت آران در

موسسه SKZ یک مرکز تحقیقاتی و آزمایشگاهی است که سابقه طولانی در تحقیقات آزمایشگاهی و عملیاتی داشته و نیز مورد وثوق و اطمینان بسیاری از موسسات استاندارد آلمان و اروپا از جمله موسسه GKFP می باشد. این مرکز با گرد آوری تجهیزات آزمایشگاهی جهت آزمون انواع محصولات پلیمری سعی دارد تا با ارائه نتایج قابل اطمینان و بی طرفانه معیاری برای کیفیت محصولات تولیدی شرکت ها در اختیار جامعه صنعتی قرار دهد. لازم بذکر است که این موسسه آزمایشگاهی، گواهینامه های کیفیت محصول جهت بعضی محصولات پلیمری مانند انواع لوله پی وی سی و لوله های چند لایه که پس از بازدید ها و ممیزی های مشخص صورت می گیرد صادر می نماید ولی در رابطه با محصولات پروفیل های یو پی وی سی در و پنجره فقط ممیزی و انجام آزمون های محصول را در آزمایشگاه خود واقع در شهر وورتزبورگ آلمان بر عهده دارد.


کانال تلگرام ویستابست

Https://Telegram.me/VistaBest

Tel : 021-23002400

Fax : 021-88530599