پنجره آلومینیوم ترمال برک چیست؟ آیا ارزش خرید دارد؟

نمای کرتین وال
مزایای استفاده از نمای کرتین وال برای ساختمان چیست؟
خرداد 24, 1399
قیمت انواع شیشه
خرداد 24, 1399
نمایش همه

پنجره آلومینیوم ترمال برک چیست؟ آیا ارزش خرید دارد؟

پنجره آلومینیوم ترمال برک

پنجره آلومینیوم ترمال برک چیست؟ آیا ارزش خرید دارد؟

پنجره آلومینیوم ترمال برک (یا شکست حرارتی) این روزها بسیار بر سر زبان ها افتاده است و بازار داغی را برای خود دست و پا کرده است. اکنون بسیاری از افراد و خانواده ها در هنگام خرید یا تعویض پنجر های خود در نظر دارند تا پنجره آلومینیوم ترمال برک را انتخاب کنند. بنابراین آیا می تواند به ما در بهبود دکوراسیون منزل و زندگی کمک کند؟ آیا ارزش سرمایه گذاری برای خانه ما را دارد؟

پنجره آلومینیوم ترمال برک چیست؟

از لحاظ ظاهری تقریباً بین پنجره آلومینیومی معمولی و پنجره آلومینیومی ترمال برک  شباهت بسیار زیادی وجود دارد ، اما نوار عایق حرارتی در وسط دو قاب پنجره آلومینیوم وجود دارد. قاب آلومینیوم از وسط جدا شده و جداکننده با هدایت حرارتی کم با آلیاژ آلومینیوم در هر دو طرف متصل شده است تا گرما به راحتی منتقل نشود ، بنابراین به آن آلومینیوم ترمال برک (شکسته حرارتی) گفته می شود. هدایت حرارتی آلومینیوم بسیار بالا می باشد ، عملکرد نوار عایق حرارتی عایق گرما است و در عین حال می تواند نقش حفظ گرما نیز داشته باشد.

چه مشکلی را یک پنجره آلومینیوم ترمال برک می تواند حل کند؟

مقدار K که هدایت حرارتی در و پنجره های آلومینیوم با شکست حرارتی کمتر از 3W / m2K است که نیمی از اتلاف حرارت از پنجره آلومینیوم معمولی است و هزینه گرمایشی حدود 30٪ کاهش می یابد. در زمستان ، قاب پنجره آلومینیومی با نوار عایق می تواند مقدار گرمای از دست رفته در قاب پنجره را کاهش دهد. در تابستان ، اگر تهویه مطبوع وجود داشته باشد ، و از عایق مناسب در پنجره های آلومینیومی استفاده شده باشد انرژی مصرفی بسیار کاهش یابد. دمای سطح داخلی قاب آلومینیومی با نوار عایق نزدیک به دمای اتاق است و از احتمال تراکم رطوبت داخلی در سطح قاب آلومینیوم به دلیل فوق اشباع جلوگیری می شود.

سیستم پنجره های مختلف آلومینیوم با شکست حرارتی دارای عایق بندی صوتی متفاوت است. هرچه این سیستم بزرگتر باشد ، فاصله شیشه عایق بزرگتر است و اثر عایق صدا نیز بهتر خواهد بود. اگر از شیشه های سه جداره پر از آرگون استفاده کنید ، می توانید در کاهش نویز و کاهش نویز به نتایج قابل توجهی برسید. حتی اگر در کنار جاده زندگی می کنید ، می توانید یک مکان زندگی آرام و راحت داشته باشید.

آیا پنجره آلومینیوم ترمال برک انتخاب خوبی برای خانه شماست؟

اگر در این محیط ها زندگی می کنید ، پنجره های آلومینیوم ترمال برک انتخاب خوبی برای خانه شماست

1-مکان های پر سر و صدا ، خانه های نزدیک جاده و سایر مناطق با آلودگی صوتی زیاد.

2- خانه هایی با سیستم گرمایشی مانند گرمایش دیوار یا گرمایش کف

3-منطقه های بارانی

4- ساختمان مسکونی مرتفع

5-مناطق مسکونی لوکس

فروش ویژه و قیمت استثنایی

اگر شما قصد تعویض در و پنجره های قدیمی خود را دارید، بهترین فرصت برای استفاده از خدمات شرکت آران در می باشد. در آران انواع پنجره های یو پی وی سی و ترمال برک با بهترین قیمت و فروش ویژه ارائه می گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر با 88738052021-  تماس بگیرید.

گروه آران با بیش از 15 سال سابقه کاری و با وجود یک تیم حرفه ای طراحی و اجرای انواع نماهای ساختمان، ساخت در و پنجره های یو پی وی سی و ترمال برک و اجرای تخصصی نمای اسپایدر آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. در آران برای ساخت انواع در و پنجره ها و نماهای ساختمان از بهترین وسایل ،  اتصالات و یراق آلات استفاده می شود تا خدماتی که به شما ارائه می شود، دوام و طول عمر بسیاری داشته باشد. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت ، اینستاگرام ، توییتر، فیسبوک و یا لینکدین ما سر بزنید و یا ما تماس بگیرید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 5 =